Vyhľadávanie

V ponuke je 19 nehnuteľností.

Starší RD so stavebným povolením na modernizáciu rodinného domu, pozemok 1151m2, ul. Jaskový rad.

Cena:
550 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Jaskový rad
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 1151 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 4227730
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

MojAgent ponúka na predaj veľký pozemok o rozlohe 1151m2 so všetkými inžinierskymi sieťami v zástavbe rodinných domov, so starším, čiastočne podpivničeným rodinným domom na ul. Jaskový rad v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto. S pozemkom sa predáva aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej komunikácii, ktorému prináleží výmera 74 m2. S predajom tejto nehnuteľnosti majiteľ postupuje práva a povinnosti z právoplatného stavebného povolenia, ktorým je povolená modernizácia rodinného domu s možnosťou vybudovania 188 m2 zastavanej plochy s úžitkovou plochou 204 m2 a práva k projektovej dokumentácii. Prístup k nehnuteľnosti je z dvoch strán – z čelnej strany domu po exteriérovom schodisku a z ulice Vančurova. V zmysle územného plánu je možné na pozemku postaviť stavbu až do výšky 4 nadzemných podlaží. Projektová dokumentácia schválená na modernizáciu tejto nehnuteľnosti ponúka v rodinnom dome navrhnuté 3 izby, 2 šatníky, kúpeľňu s WC a samostatné WC, obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu a hobby miestnosť v suteréne..
Oddychová časť a záhrada domu je orientovaná do tichej časti ulice. Nachádzajú sa tu odrastené ovocné stromy – slivka, marhuľa, čerešňa, broskyňa a jedlé gaštany.

Lokalita zabezpečujúca maximálne súkromie. Výhľad na panorámy Bratislavy. Blízkosť historického centra mesta a hlavnej stanice. Krásny veľký pozemok. To všetko pripravené na realizáciu vašich predstáv o modernom nadštandardnom bývaní alebo aj snov o atraktívnom developerskom projekte. Je len na vás, ako zhodnotíte túto svoju investíciu.

Ak teda túžite po maximálne komfortnom modernom bývaní vytvorenom podľa vašich predstáv, kde nájdete pocit súkromia a bezpečia, v pokojnej a lukratívnej lokalite, našli ste to, čo hľadáte.


ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
výmera pozemku 1077 m2
všetky IS na pozemku
kompletná projektová dokumentácia s potrebnými povoleniami


TOP VÝHODY DOMU:
- lukratívna adresa - aj pre sídlo firmy, prípadne spojenie bývania s podnikaním (napr. právnická kancelária, kancelárske priestory, ...)
- pokojná lokalita v zástavbe rodinných domov + panoramatické výhľady na Bratislavu
- výstavba rodinného domu – platné stavebné povolenie, projekt veľkorysého rodinného domu
- pozemok so všetkými IS


LOKALITA:
Dom sa nachádza v lukratívnej časti Bratislavy. So svahu pozemku je nádherný výhľad na panorámu Bratislavy a jej historické dominanty.
Kontakt na obhliadky: Mrižo
Tel.: 0905 353 252
TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00hod. aj v SO a NE
E-mail: mrizo-ZVNC-mojagent.sk

CENA: 550.000,-€
V cene je zahrnutá kompletná projektová dokumentácia rodinného domu aj s právoplatným stavebným povolením.

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané MojAgent vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor MojAgent:
Tento veľkorysý pozemok v lukratívnej časti mesta je vhodný ako na výstavbu reprezentatívneho rodinného bývania, alebo aj na realizáciu developerského zámeru pre bonitnú klientelu – rezidenčný projekt s viacerými bytovými jednotkami. Platné stavebné povolenie a veľmi vydarený projekt domu zas uľahčia cestu k bývaniu pre nových majiteľov a umožnia prakticky okamžite začať s výstavbou. Výhľady na panorámy mesta už len umocňujú exkluzívny pocit z bývania.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Mrižo
Telefón:0905353252
E-mail:mrizo-ZVNC-mojagent.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.