Vyhľadávanie

V ponuke je 58 nehnuteľností.

Stavebný pozemok, 1041m2, všetky IS, ul. Karpatská Marianka

Cena:
180 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Marianka
Ulica: Karpatská
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1041 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: pri pozemku
Kanalizácia: pri pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 15498
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Bývať 20 minút autom od centra Bratislavy a zároveň v lese?
MojAgent Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 1041m2 na ulici Karpatská v obci Marianka, časť Panský Les, len 2 km od Bratislavy. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu a má obdĺžnikový tvar. Nová výstavba. Všetky IS ( voda, elektrina, plyn, kanalizácia ). Nachádza sa na súkromnej ulici, kde majú povolený vstup iba majitelia domov a ich návštevy. Čo Vám bude zaručovať maximálny komfort, nakoľko na ulici sa pohybujú iba obyvatelia domov a žiadne cudzie osoby.
Lokalita:
Pozemok sa nachádza neďaleko historických pamiatok najstaršieho pútnického miesta na Slovensku (bazilika, kaštieľ, krížová cesta, prameň s minerálnou vodou). Lokalita má kompletne vybudovanú infraštruktúru a je vhodná aj pre náročného klienta preferujúceho pokoj a blízkosť prírody. Tento výnimočný pozemok Vám poskytne absolútne súkromie a pokoj aj po najnáročnejšom dni v nádhernom prostredí Malých Karpát. Rýchla a dobrá dopravná dostupnosť z Bratislavy cez diaľničný privádzač.

Marianka je mimoriadne obľúbená obec najmä pre ľudí, ktorí sa neuspokoja s husto osídleným bývaním v rovinatých oblastiach, ale potrpia si na súkromie, množstvo prírody a m